هو الطبیب .

یعنی برف ببارد، همه جا تعطیل بشود، دراز بکشی روی تخت . بی خیال دنیا . فقط به خوابیدن فکر کنی! تصورش را بکن .

برف بیارد، دلت هم خوش باشد به برف و صورتت فقط خیس از نم باران، و چشم هایت فقط قرمز از سرما . برف ببارد، منتظر کسی هم نباشی، برای کسی هم نامه هایی که نه شروع دارد نه پایان ننویسی، دلت هم پیش کسی گیر نباشد، راحت راحت . خوشحال خوشحال . فقط بخوابی . شاید کسی فکر کند که بیقراری کسی می ارزد به صدتا آرامش! راستش من هم موافقم . ولی خب آدم خسته می شود یک جایی دیگر . یعنی یک روزی، یک لحظه ای، وقتی حوصله اش سر می رود، دلتنگی دلش را می زند! و دلتنگی که دل آدم را بزند، خب دیگر . یا یک جور‌دیگر بگویم! دلتنگی که خیلی زیاد شود، همه دل آدم را پر می‌کند و دیگر جایی نمی ماند برای دوست داشتن .

خلاصه! مدتی بود ننوشنه بودم اینجا . و وقتی نمی نویسم انبوه غصه های عالم آوار می شود روی دلم! به هرحال دل هرکسی به چیزی خوش است . ما هم دلخوشیم به این برفی که پوشانده زمین را، به این هوایی که یخ یخ است به این خوابی که آرام آرام آمده پشت پلک هایم . 

و امید! امید داریم . حال آنکه خیلی خواستند نداشته باشیم . و انصافا کم هم نگذاشتند! یعنی هرآنچه می توانستند بکنند، کردند . دریغ از اینکه ما برفیم! هرچقدر هم راه بروند رویمان، یخ ترمان می کنند و آنوقت خودشان می خورند زمین! دریغ از اینکه ما بارانیم . با تشت نمی توان قطعمان کرد . دریغ از اینکه ما هم خدایی داریم . که دوستمان دارد . دریغ از اینکه دریغ از خیلی چیزها! اصلا مهم نیست . ارزش فکر کردن ندارد . مهم همین برفی است که می بارد و همین دلی که خیلی خوش است .

گل در بر و می در کف ...

هم ,دریغ ,کسی ,خیلی ,برف ,فقط ,دریغ از ,از اینکه ,به این ,اینکه ما ,آدم را

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رادیو رپفا|Radio Rapfa طفلی به نام شادی صادق شکاری دیوار یادگاری های یک عاشقانه فروشگاه اینترنتی ارزان مد gta v باشگاه فرهنگی ورزشی ⚽ وحدت سبز ایرانیان ⚽ قالیشویی رفوگری __ممتاز تهران اوغلی دکتر سعادت سیستم های تصفیه آب خانگی و تصفیه آب صنعتی